Уже традиційно напередодні Міжнародного дня туризму, який відзначають 27 вересня, освітяни Здолбунівщини беруть участь в обласних змаганнях зі спортивного туризму.

Освітяни Здолбунівщини - учасники обласних змагань
зі спортивного туризму.

Цьогоріч такі змагання відбувалися з 23 по 26 вересня у мальовничому куточку Полісся Рівненщини - у лісовому масиві на березі Білого озера, що у Володимирецькому районі. Участь у них взяли понад 200 осіб - 32 команди з 16 територій нашої області, серед яких 16 команд працівників навчально-виховних закладів, 7 команд ветеранів-туристів та 9 команд працівників управлінь, відділів освіти.


На дистанціях з водного, велосипедного, пішохідного туризму та спортивного орієнтування Здолбунівський район представляли 16 працівників загальноосвітніх і позашкільних закладів, районного методичного кабінету й відокремленого підрозділу - централізована бухгалтерія відділу освіти.
Значну допомогу у підготовці нашої команди до змагань надали Здолбунівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України, депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, приватний підприємець Ігор Новак. Аби змагання відбулись на належному рівні, організаційна робота з підготовки та проведення обласної першості серед працівників освіти була проведена комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.
Участь у змаганнях здолбунівчанам запам’яталась не лише завзятим суперництвом з освітянами інших куточків краю, а й чудовою можливістю поспілкуватись з колегами, обмінятись досвідом і туристичними вміннями, відпочити на природі у колі однодумців, для яких спортивний туризм - не просто захопливе хобі.
Тетяна САЙ,
методист з природо­знавства райметодкабінету,
учасниця змагань.

Comments are now closed for this entry