День матері - свято світле й зворушливе, адже кожен прагне щиро привітати найріднішу у світі людину та висловити їй вдячність.
Особливої подяки варті ті мами, які здійснили справж­ній подвиг, мужньо благословивши своїх синів на захист нашої Батьківщини. Тож депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук вже традиційно приготував для цих своїх землячок чудовий подарунок, організувавши поїздку до Києва на святковий концерт, ініційований Благодійним фондом «Стрічка Надії».
У неділю, 14 травня, в столиці побували тридцять мам зі Здолбунівщини. Серед них були матері воїнів АТО, які, на щастя, повернулися зі Сходу додому, і мами тих хлопців, які віддали за Україну свої життя, а також багатодітні матері.


- Загалом це грандіозне дійство відвідали понад 500 жінок з двадцяти областей України. Враження у наших прекрасних матерів просто неймовірні, бо вони мали змогу не лише послухати зворушливі пісні, переглянути концертні номери, а й почути історії по-справжньому сильних жінок, від яких на очі у багатьох наверталися сльози. Найщиріші слова та побажання прозвучали і з вуст лідера РПЛ Олега Ляшка, який прийшов цього дня привітати жіноцтво, - розповів Володимир Ковальчук.
До речі, під час святкового заходу БФ «Стрічка Надії» започаткував нову націо­нальну традицію - щорічну премію «Мати року», яку вручили того дня і вручатимуть у майбутньому відданим, героїчним, прекрасним мамам, історії життя яких вражають.
§

Comments are now closed for this entry