Свято під такою назвою відбулося у Малій Мощаниці. Гостей і жителів села зібралося на цей захід чимало, а розважали їх дві куми - Харитина (Наталія Кочубей) і Солоха (Надія Новосад).
Цікавою та різножанровою була мистецька програма свята. Демонс­трували свої таланти, виконуючи пісні й танці, не тільки діти з нашого села, а й приїжджі, які завітали сюди до рідних на відпочинок в час літніх канікул.
Емоційності святу надали учасники клубу за інтересами «Рушничок», що діє при публічно-шкільній бібліотеці, зокрема солісти Галина Волох, Лідія Козійчук, Галина Кушнірук, Микола Кисиличак (гармошка), Віра Лукашук (баян). Глядачі їм дякували бурхливими оплесками.
Вразили співочою майстерністю і запрошені маленькі гості з Рівного - Аня і Юля Левченко, які виконали віночок українських пісень. Дівчатка професійно займаються вокалом. Вони - лауреати та переможці багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів.


Під час офіційної частини заходу вітання і щирі побажання добра, миру й благополуччя присутнім адресували голова Маломощаницької сільської ради В. В. Нікітюк і депутат районної ради
В. І. Тимощук.
Свій поетичний талант і творчі роботи презентувала Галина Філонюк - відома на Рівненщині поетеса родом з нашого села. Вона, окрім того, що видала кілька збірок поезій, вишиває надзвичайно красиві речі. Їх було представлено на виставці «Таланти нашого села». Демонструвались там і вишивки Лідії Козійчук, Тетяни Куцелі та ін.
Майстерно виконали сценку «На Івана, на Купала» Микола Жуковський (Купало) і Ольга Тимощук (Марена). Згодом найменші дівчатка винесли на сцену Купало, а молодь розіграла давній обряд, який зберегли старожили нашого села та передають від покоління до покоління.
Значною мірою свято вдалося зав­дяки ентузіазму й наполегливості директора Маломощаницького будинку культури Наталії Кочубей. Це був її дебют в організації дійства такого масштабу, але вона заслужила чимало схвальних відгуків від односельчан.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ПШБ.

Comments are now closed for this entry