Нині, у зв’язку з набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру» триває процес системного реформування органів прокуратури України. Відповідно до вимог згаданого закону, з 15 грудня 2015 року шляхом реорганізації припинено діяльність 2 міських, 12 районних та 3 міжрайонних прокуратур Рівненської області. Разом з тим наказом Генерального прокурора України внесено зміни до структури прокуратури Рівненської області та утворено в її штаті 4 місцеві прокуратури: Дубенську місцеву прокуратуру (включає Млинівський та Радивилівський відділи); Здолбунівську місцеву прокуратуру (Костопільський, Острозький, Гощанський, Корецький відділи); Рівненську місцеву прокуратуру; Сарненську місцеву прокуратуру (Зарічненський, Кузнецовський, Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський відділи).


У зв’язку з реорганізацією керівником Здолбунівської місцевої прокуратури цього тижня призначено Григорія Петровича Нижника (на фото).
Новий прокурор має десятирічний досвід роботи в органах прокуратури. Обіймав посади помічника прокурора району, керівника структурних підрозділів прокуратури Рівненської області різних напрямків. До призначення на нову посаду очолював прокуратуру
м. Кузнецовськ. Нового керівника, побажавши йому успіхів та плідної співпраці з органами місцевого самоврядування, представив заступник прокурора Рівненської області Олександр Таргоній.
Першим заступником Здолбунівської місцевої прокуратури призначено Олега Леонідовича Калаура, заступником - Ореста Мироновича Чернецького, який досі працював на посаді Костопільського районного прокурора. Тож відтепер прокуратура працює у новому форматі.
- Спілкуючись з людьми, роблю висновок, що вони прагнуть високих пенсій, зарплат, якісних доріг… Але є ще один, надзвичайно високий запит в українському суспільстві – це запит на законність, - зазначив голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. - Люди вже просто вимагають елементарного порядку. Ми говоримо і про глобальні речі, як то розслідування загибелі Небесної сотні, і про дрібні, які стосуються кожного. Якщо громадянин звертається до правоохоронців, він хоче, щоб його почули, і отримати допомогу. Тому я сподіваюся, що ми разом реалізуємо ті завдання, які перед нами ставлять люди.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry