Управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА повідомляє, що прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 р. № 911 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».
Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України затверджені зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятим на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за конт­рактом (далі – Порядок).


Відповідно до Порядку компенсація здійснюється підприємствам, установам, організаціям, у межах середнього заробітку працівників:
- призваних, починаючи з 18 березня 2014 року на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
- прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, починаючи з 8 лютого 2015 року;
- призваних на строкову військову службу, починаючи з 11 червня 2015 року;
- призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, починаючи з 11 червня 2015 року.
Тому для забезпечення виплати у грудні 2015 року компенсації підприємствам, установам та організаціям просимо до 7 грудня 2015 року подати в управління соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації середнього заробітку працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятим на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом згідно з додатком 1 до Порядку (нова форма додатку).
За додатковою інформацією звертатись в Управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Здолбунів, вул.Приходька, 1, тел. 22367.
Микола БОРТНИК,
начальник управління соціального
захисту населення Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry