Понад Майданом стелиться туман,
Звільнімось, рідні, кров’ю від кайдан,
Хай бачить весь великий Божий світ
Вкраїни нашої незламний цвіт.

Саме такими словами 19 листопада в Уїздецькому СБК розпочався захід «Сторінками Майдану», приурочений до Дня Гідності та Свободи України, який пройшов у вигляді бесіди-зустрічі з учасником Євромайдану Тарасом Більчуком, нинішнім депутатом Уїздецької сільської ради. Усі присутні з трепетом у серці та сльозами на очах слухали історію перебування Тараса Миколайовича у Києві під час Революції Гідності, починаючи з листопада
2013 р. до лютого 2014 р. Наш герой приніс на зустріч свою каску з Майдану та фотокартки. Присутні у залі притихли під час декламування патріотичних вір­шів учнями Уїздецької школи Олександ­рою Михайлицькою, Іриною Матвійчук, Інною Костюк, Марією Корнійчук.


Працівники будинку культури представили мультимедійні презентації «Євромайдан», «Небесна Сотня» та відеоролики про події Революції Гідності. Учням, вчителям та всім присутнім ведучі розповіли про історію Євромайдану, згадали поіменно усіх воїнів-односельчан, які захищають та захищали нас і нашу країну від російського агресора на Сході України. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять героя-односельчанина Олександра Шолудька та усіх воїнів-земляків, які загинули в зоні АТО, а також запалили поминальну свічу Небесній Сотні та всім воїнам-захисникам, які віддали своє життя за світле майбутнє рідної України.
Після бесіди-зустрічі відбулася акція «Передай Віру, збережи Надію, подаруй Любов», під час якої усі присутні із захопленням залишали побажання героям-захисникам на прапорі України. Цей прапор буде переданий 309-му інженерно-саперному батальйону як символ-оберіг.
Працівники Уїздецького СБК.

Comments are now closed for this entry