Під таким гаслом 14 вересня у Здолбунівському ВПУЗТ відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО. До участі у заході з неабияким ентузіазмом долучилися усі навчальні групи. Чого тільки не було на столах! На продаж виставили випічку різних видів - пиріжки, тістечка та печиво, а, крім того, - вареники, деруни, чебуреки... Усе виготовлене власноруч або за допомогою батьків.


Учні групи № 10, які здобувають професію столяра, запропонували ще й свої вироби - кухонні дошки.
Усе було, як на справжньому ярмарку: відвідувачів стільки, що між столами вільно не пройти, скрізь гамір, жарти, учні-продавці різними способами (хто віршами, хто частівками) рекламували товар, у який їх товариші вклали часточку душі. Усі учасники ярмарку отримали безліч позитиву. Під час заходу було зібрано 3395 гривень на потреби воїнів-захисників Батьківщини.
Найактивнішими учасниками акції стали учні групи № 2 «Слюсар з ремонту рухомого складу». Першокурсники обігнали усіх і вторгували аж 500 грн., дещо менше від них зібрали дівчата групи № 1 «Черговий стрілочного поста» - 475 грн. та № 14 «Провідник пасажирського вагона» - 390 грн. Звісно, ці суми - лише невеличка часточка того, чим можемо допомогти бійцям, але зібрані вони з глибокою вірою в те, що ми переможемо. А, значить, так і буде!
До речі, на 3064 гривні з кош­тів, зібраних під час благодійного ярмарку, вже закуп­лено медичні препарати для бійців.
Оксана БАЮН,
заступник директора з навчально-виховної
роботи ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry