називалась виставка пасхальних композицій та ікебан, що відбулась у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту. Цей традиційний захід проводиться щороку з метою відродження і розвитку писанкарства, виявлення і підтримки талановитої молоді, залучення дітей до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу.
Наближається найбільше свято - Великдень. Його символом в усі часи була і є писанка: знак нового життя, воскресіння Бога та відродження природи. Українське писанкарство - давнє і водночас вічно молоде мистецтво, яке вражає своєю художньою довершеністю, багатством сюжетних композицій, неповторністю кольорової гами.


Виставка (див. фото) вражала розмаїттям, майстерністю виконання та вишуканістю представлених робіт. Були це і вишиті рушники та серветки на великодню тематику, і вироби з бісеру, і листівки. Але фаворитом лишилась писанка - розмальована, дерев’яна, гіпсова і навіть в’язана.
Визначити найкращі з виробів журі у складі директора училища Р. І. Шевчука, його заступників Т. П. Нагорної та О. В. Баюн, голови РУС Дмитра Мосійчука було нелегко. Та все ж перемогу присудили роботам учнів групи № 7 (майстер в/н Л. І. Каліновська, Т. С. Мельник, кл. керівник М. І. Аліксійчук), друге місце розділили учні груп № 9 (майстер в/н С. Р. Волощук, кл. керівник О. В. Трало) та № 10 (майстер в/н
С. В. Павлюк, кл. керівник Н. А. Поліщук), третє - учні груп № 4 (майстер в/н Ю. М. Вознюк, кл. керівник Л. Й. Гигар) та № 6 (майстер в/н Р. М. Мельничук, кл. керівник Т. О. Бришко).
Оксана БАЮН,
заступник директора
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»
з навчально-виховної роботи.

Comments are now closed for this entry