Гарні ідеї, зазвичай, мають таке ж авторство. І, як правило, їх генерують і пропонують широкому загалу люди небайдужі, творчі, ініціативні, котрі хочуть зробити наше життя яскравішим, цікавішим, змістовнішим. Саме це щоразу відбувається на щорічному загальноучилищному конкурсі «У пошуках нових зірок».
Цьогоріч захід відбувся наприкінці вересня. А оцінювало юних конкурсантів журі у складі заступників директора училища О. В. Баюн та Т. П. Нагорної, керівника хорового гуртка Т. Г. Мартинюк, психолога В. Р. Якубчик та голови РУС Дмитра Мосійчука. Непросто їм було визначити переможців серед завзятих,
амбіційних і талановитих конкурсантів. Та конкурсу без переможців не буває.


У танцювальному жанрі перемогу здобув учень групи № 15 Дмитро Сидорчук, який вразив усіх своєю неймовірною пластичністю. У пісенному жанрі перевагу надали учениці групи № 8 Аллі Мартинюк, котра подарувала глядачам 2 пісні, акапельно «Молитва за Україну» та естрадну «Відпусти». Немало серед конкурсантів було й талановитих декламаторів. Перемогу у жанрі «Художнє читання» здобула представниця групи № 1 Марія Капітула. Поетичні рядки, присвячені подіям на Майдані, у її виконанні не залишили байдужим нікого у залі.
У жанрі «Інструментальна музика» кращим визнали чудове соло на барабанах учня групи № 11 Миколи Обуховського. Журі також відзначило оригінальність виступу вихованців групи № 12 Валерія Гупала і Романа Килюшика, котрі розважили гумористичними мініатюрами, та артистизм учня групи № 3 Василя Лавренюка (пісня «Група крові»).
Переможців було нагороджено грамотами та подарунками від учнівського профспілкового комітету. Також у числі тих, кого відзначили журі та глядачі, учень групи № 15 Володимир Цуманець, дівчата з групи
№ 14 Венера Нових та Світлана Селіванова, представники групи № 13 Олександр Заграй та Віктор Єфремов, колектив учнів групи № 2, Богдан Березовський з групи № 9 та багато інших.
Ми пишаємося, що у нашому навчальному закладі так багато талановитої молоді!
Оксана БАЮН,
заступник директора з НВР ДНЗ
«Здолбунівське ВПУЗТ».

Comments are now closed for this entry