Відгукнувшись на звернення військовослужбовців Рівненського батальйону територіальної оборони, які були мобілізовані Здолбунівським РВК, та їх родин, Здолбунівська міська рада організувала придбання бронежилетів. З цією метою працівниками апарату міської ради, депутатами міськради, працівниками дошкільних навчальних закладів та комунальних підприємств міста було зібрано кошти і за них придбано 13 бронежилетів, 8 з яких уже персонально вручено військовослужбовцям вищезгаданого батальйону, а 5 передано нашим землякам, які несуть службу в «гарячих» точках. Ініціативу міської ради підтримали працівники трудових колективів міста, районна організація ВО «Батьківщина», приватні підприємці, окремі небайдужі мешканці міста та територіальні громади Мізоцької селищної, Урвенської, Глинської, Білашівської, Будеразької, Спасівської, Маломощаницької, Дерманських Першої та Другої, Білашівської, Старомощаницької сільських рад і сільські голови, за кошти яких проведено передоплату ще 35 бронежилетів 5 ступеню захисту. Загалом на придбання 48 бронежилетів зібрано і використано 127 тис. 150 грн.
Збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям триває. Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар міської ради.


 

Крім того, збір коштів було організовано і Здолбунівською сот­нею самооборони.

До цієї справи долучилися небайдужі мешканці Здолбунівщини, приватні підприємці, представники депутатського корпусу районної та сільських рад. Усього було зібрано 56140 грн., з них 42000 грн. перераховано на каски, на 1890 грн. закуплено обмундирування для військових, 5000 грн. передано на Рівненський полігон для потреб батальйону Національної гвардії, 7250 грн. передано в касу групи осіб, відповідальних за збір коштів на потреби військових ЗСУ, створеної згідно з рішенням 

№ 29 Здолбунівської районної ради. Також була надана допомога 51-й Волинській бригаді продуктами харчування і засобами захисту.

Comments are now closed for this entry