Шановні співгромадяни, українці, земляки!

До вас звертаються жителі села Дермань.
Наша Україна переживає складні часи. Свідомі українці піднялися на революцію гідності і змели корумпований, злочинний режим Януковича-Азарова.
За це ми заплатили високу ціну: сотня вбитих, тисяча поранених і покалічених, десятки пропалих безвісти.
Перед нашим народом відкрилися можливості перейти до будівництва нових порядків у державі, які успішно втілюють наші західні сусіди. Але це не сподобалося верхівці влади Росії, яка почала відкрито втручатися у внутрішні справи України під надуманим приводом захисту російських громадян в Криму та на Південному Сході нашої країни. Це викликало обурення і спротив не лише в Україні, але й у багатьох країнах світу і в міжнародних організаціях, де дії президента Російської Федерації Путіна порівнюють з діями Гітлера проти Австрії, Чехословаччини, Польщі в 1938-1939 рр. В Україні вже навіть вірш склали:
Один Гітлер лежить в землі,
Другий Гітлер сидить в Кремлі.
Та ми віримо, що і цю біду Україна переборе і зможе приступити до мирної праці. Висловлюючи рішучий протест проти агресії російських шовіністів, ми закликаємо всіх співгромадян згуртуватися навколо нової влади, щоб докорінно змінити нашу Україну: політично, економічно, морально, духовно. Ми повинні дисципліною, витримкою, самовідданою працею, громадянською позицією послужити справі оздоровлення нашого суспільства. Прикладом такого ставлення до свого народу є герої Небесної сотні, герої Майдану, воїни Збройних Сил України, які служать в Криму, демонструючи мужність, витримку та патріотизм.
“Борітеся – поборете...” – так писав наш пророк Тарас Шевченко.
Ми закликаємо байдужих прокинутися, згадати, якого вони коріння, і долучитися до справи відродження держави Україна, бо ті часи, коли можна було відсидітися в “своїй хаті скраю”, минули. Думаймо не про себе, а про своїх дітей, онуків. У якій країні їм жити?
Наш видатний земляк, письменник Улас Самчук ще у 1941 році запитував: “Ми – нарід чи чернь?”
Тож робімо вибір...
Депутат Здолбунівської райради
Федір ЄФІМЧУК
за ініціативи Антоніни КОРЖЕНЕВСЬКОЇ, Тетяни КИРИЛЮК, Анатолія ТУРЧИНА, Надії СЕМЕНЮК, Катерини РОЖКО та ін.

Comments are now closed for this entry