Відкритий урок під такою назвою відбувся в 4 класі Маломощаницької ЗОШ I-II ст. Класовод Любов Главацька провела його у формі усного журналу.
Захід мав на меті показати світову велич Шевченка, розкрити неосяжність його таланту, сприяти вихованню у дітей почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, любові та шани до слова українського Пророка.
Під час уроку діти читали напам’ять вірші Т. Шевченка, згадували життєвий та творчий шлях українського генія. Разом з вчителькою здійснили віртуальну подорож «Стежками Кобзаря по Рівненщині». Учениця Антоніна Тихончук поділилась враженнями про прочитаний нею твір С. Васильченка «В бур’янах», в якому описане важке, знедолене життя малого Тараса.


Бібліотекар Надія Новосад провела вік­торину «Встав пропущене слово. З якого вірша рядок?» та запропонувала школярам перегляд слайдів «Т. Г. Шевченко в житті і його творча спадщина». Музичним супроводом заходу стали записи творів Кобзаря «Думи мої, думи мої...» та «Заповіт» у виконанні відомого академічного хору ім. Г. Вірьовки.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ПШБ.

Comments are now closed for this entry