П’ятнадцятого лютого відбулися загальні батьківські збори Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту. Участь у них взяли всі, хто причетний до навчального процесу у закладі. Було підсумовано зроблене і намічено план подальшої діяльності ліцею, зокрема у сфері навчання та виховання учнівської молоді.

 

На сьогодні, як йшлося на зборах, у ПЛЗТ чимало зроблено для вдосконалення наявної навчально-матеріальної бази та підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Тут створено всі умови для якісного засвоєння загальноосвітніх і спеціальних дисциплін та набуття професійної майстерності. Про результативність цієї роботи, як відзначив у своєму виступі директор ліцею Руслан Іванович Шевчук, свідчить третє місце у рейтингу професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області два роки поспіль.
Значну увагу у ПЛЗТ приділяють налагодженню спів­праці з батьками учнів – головними вихователями своїх дітей. Адже тут переконані, що саме від такої співпраці напряму залежить успіх кожного навчального закладу.


У зборах взяв участь опер­уповноважений сектора у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області А. А. Гульчук. Він виступив з інформацією про стан злочинності та заходи щодо запобігання правопорушенням серед неповнолітніх на Здолбунівщині в 2013-2014 рр.
Кращих учнів ліцею було нагороджено грамотами, а призерів конкурсів професійної майстерності відзначено ще й цінними подарунками.
Завершив загальноліцейні збори тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різножанрову програму.
Зачарували присутніх народні пісні у виконанні учасників хорового гуртка під керівництвом Т. Г. Мартинюк та естрадні від учасників гурту «Мереживо» під керівниц­твом В. В. Коломиса. Також глядачів вразили гра духового оркестру (керівник В. В. Денисюк) та оркестру народних інструментів на чолі з О. Й. Ткачиком.
Свої музичні номери на широкий загал представив і колектив барабанщиць «Ритми планети».
Виконавську майстерність названих творчих колективів високо оцінили присутні у залі методисти навчально-методичного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області Кузьма Іванович Парух та Катерина Андронівна Сіверс. Вони подякували Руслану Івановичу Шевчуку за підтримку і розвиток колективів художньої самодіяльності.
Почуте і побачене на зборах стало ще одним підтверд­женням того, що наш ліцей - це навчальний заклад, де успішно втілюють в життя новітні ідеї, сучасні освітні технології, де вдало поєднують працю і творчий пошук, педагогічну майстерність та нестримне прагнення до самовдосконалення.

* * *
Проходили збори у будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”, у їх організації та проведенні посприяла директор цього закладу О. В. Корнелос.
Оксана БАЮН,
заступник директора
Здолбунівського ПЛЗТ
з навчально-виховної роботи.

На фото: перед мікрофоном - директор Здолбунівського ПЛЗТ Руслан Іванович ШЕВЧУК.

Comments are now closed for this entry