Основним в порядку денному 33-ої сесії Здолбунівської міської ради, пленарні засідання якої відбулися 4 та 7 лютого, було питання про міський бюджет на 2014 рік. Попередньо воно детально розглядалося на засіданнях постійних комісій, де було враховано зауваження і пропозиції депутатів та внесено відповідні зміни.
Доповідаючи з питання “Про міський бюджет 2014 року”, завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю міської ради О. І. Лабік відзначила, що обсяг доходів і видатків загального фонду міського кошторису на нинішній рік визначений у сумі 15 967 тис. грн., спеціального фонду - у сумі 6 546 тис. грн. Далі Олена Іванівна проаналізувала, на що будуть використані ці кошти. Так, на дошкільну освіту – 11 546 тис. грн., на програму соціального захисту - 60 тис. грн., на капітальний ремонт житлового фонду комунальної власності та ОСББ, відповідно, 930 тис. грн. та 470 тис. грн., на благоустрій міста - 2 579 тис. грн., на міський клуб та культурно-мистецькі заходи - 414 тис. грн., на розвиток фізкультури та спорту - 45 тис. грн., на будівництво - 5 999 тис. грн., на утримання автодоріг - 1 833 тис. грн., на землеустрій - 75 тис. грн. Внески до статутних фондів комунальних підприємств складають 1 166 тис. грн., до екологічного фонду - 499 тис. грн. На депутатську діяльність виділено 30 тис. грн. Вилучення з бюджету цьогоріч становитимуть 352 тис. грн. В цілому ж, зауважила О. І. Лабік, у бюджеті передбачено фінансування усіх програм на рівні минулого року.


Оцінюючи бюджет на 2014 рік, міський голова І. О. Ольшевський зокрема зазначив:
- Бюджет 2014 року по фінансуванню дошкільної освіти, благоустрою, капітальному ремонту житлового фонду, поповненню статутних фондів комунальних підприємств та по інших напрямках не гірший, ніж минулорічний. Тому є всі можливості для його виконання.
Всі основні заходи та обсяги робіт, які планується виконати цього року, чітко були представлені в проектах місцевих програм на 2014 рік, які депутати також одноголосно схвалили. Серед найвагоміших планів – завершення реконструкції мережі зливової каналізації по вулицях Стефановича – Віли І, капітальні ремонти доріг по вулицях Калнишевського, Кн. Ольги, Словацького, Садки – Шевченка, проведення освітлення по вулицях І. Гончара, Старомильській, 2 Лютого – Квітневій, ремонт покрівель будинків по вул. Грушевського, 37, Фабричній, 15, Шкільній, 15, Незалежності, 36, Шкільній, 38, фасадів будинків - по вулицях Шкільній, 25, 34, Д. Яворницького, 23, капітальний ремонт балконів в будинках по вулицях Шкільній, 23, 25, Незалежності, 42, комплексні роботи в будинках по вулицях І. Гончара, 8, 60, Церковній, 3, Міцкевича, 38, капітальний ремонт ліфтів по вул. Коперніка, 53, 2 Лютого, 1 та ін.
На сесії депутати також внесли зміни до деяких попередніх рішень, розглянули господарські та земельні питання.
У “Різному” секретар міської ради В. В. Капітула ознайомила депутатів із змістом листів, які надійшли до міської ради від Генеральної прокуратури України та Рівненського окружного адміністративного суду з приводу рішення міської ради від 23.12.2013 р. № 951 “Про звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо стабілізації ситуації в країні”. Вказане рішення оскаржене прокуратурою району у Рівненському окружному адміністративному суді у зв’язку, як сказано в листі, з його невідповідністю Конституції та законам України. Постановою вищевказаного суду позов прокуратури повністю задоволено, а рішення міської ради визнано протиправним і скасовано.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry