У будинок № 29, що по вул. Шкільній у Здолбунові, ми вселились 40 років тому. Молоді, завзяті, веселі, дружні... Насадили сад, облаштували квітники, слідкували за порядком у під’їздах, на подвір’ї.
Пролетіли роки. Вже повиростали наші діти, підростають внуки, правнуки. Богу дякувати, не було між нами сварок, серйозних непорозумінь. Натомість стало доброю традицією відзначати круглі дати нашого будинку саме у День незалежності України.
От і цьогоріч у дружньому колі більшої частини сусідів на подвір’ї згадали молодість, пом’янули тих, хто не дожив до нашого подвійного свята.
Ми любимо свій дім, свій двір. Як і раніше, вирощуємо квіти і змагаємось у кого кращий квітник. Пощастило нам з двірниками будинкоуправління з легкої руки вже покійної Ольги Максимівни Момот. Більше десяти років сумлінно відпрацювала Марія Павлівна Овсіюк. А нині гідно наслідує своїх попередників Галина Володимирівна Карпінчук.


Звичайно, є і проблеми. Люблять, особливо пізньої пори, заходити в наш сад молоді люди. Після них є що прибирати, а часом, доводиться і виховну роботу з ними проводити.
Все важче нам прибирати у під’їздах - не ті роки, а штатом будинкоуправління прибиральниці не передбачено.
Надіємось, що до наступного ювілею будинкоуправління зробить капітальний ремонт у під’їздах, проведе заміну вхідних дверей, східців тощо. А ще ніяк не можемо домогтися переносу воріт футбольної площадки, які так необдумано поставили навпроти дитячого майданчика, що є для малечі досить небезпечним.
Віримо, що за підтримки міської ради, будинкоуправління ми спільно подолаємо проблеми, адже це, безумовно, важливо для подальшого існування нашого будинку, для здоров’я і настрою його мешканців.
За дорученням сусідів
Ніна ГРОГОЛЬ,
Валентина СОКОЛОВА,
Емілія КОВАЛЬЧУК.
На фото: мешканці будинку № 29 у день його ювілею.

Comments are now closed for this entry