Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими, милосердними до найшанованішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.


З нагоди свята в Здолбунівський будинок-інтернат з привітаннями від районної влади завітав перший заступник голови РДА В. М. Сидорня. Він теплими словами звернувся до підопічних закладу, адже переважна більшість їх — літні люди, найбільше багатство яких — досвід, знання, уміння, мудрість. Саме вони є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, коли понад усе цінувалися честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким нинішні дідусі й бабусі гідно пройшли крізь всі випробування, які готувала їм доля.
Вже стало традицією, що всі свята в будинку-інтернаті проходять в теплій, радісній атмосфері, яку дарують вихованці районного будинку творчості для дітей та юнацтва. Вони й цього разу виступили з концертом.
Наталія БУЦЬКА,

бібліотекар Здолбунівського будинку-інтернату для людей похилого віку
та інвалідів.

Comments are now closed for this entry