Сьогодні адміністрація Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 найщиріші слова подяки шле колегам із Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту. Шановні колеги, щиро дякуємо Вам за розуміння, за поради, за тісну співпрацю.
Перші квітневі дні довгожданої весни принесли у нашу школу гарну звістку – група будівельного факультету ліцею, закінчивши теоретичне навчання, виходить на виробничу передвипускну практику, а отже - нам іде підмога! Спортивна зала закладу - ось об’єкт державної практики ліцеїстів.


Перемови про співпрацю адміністрацією нашої школи з керівниками ПЛЗТ – директором Р. І. Шевчуком, старшим майстром М. Ю. Ковальчуком, за сприяння заступника директора В. С. Панасюка, ведуться постійно і дають вагомі результати. Так склалося, що ліцей став для нас ніби старшим братом, нашим шефом, партнером, другом і помічником. А зародилася ця добра традиція ще сім років тому, коли в школі ліквідовували наслідки пожежі. Дякувати Богу, що є такі люди, до яких можна звернутись в будь-якій ситуації, і вони не ховають очі, не відвертаються від тебе, а допомагають щиро, від душі. Дякую Вам, Руслане Івановичу, Миколо Юхимовичу, Василю Степановичу! Хай світлий Господь благословляє Вас здоров’ям, довголіттям, радістю кожного прожитого дня! Низький Вам уклін і щиросердечне спасибі!
На практику до рідної школи прийшли її випускники Павло Васильковський, Олександр Гайдук, Юрій Демеденко та Юрій Семенюк. Радісно було бачити своїх колишніх вихованців, а тепер - дорослих людей, вправних майстрів. Своїми сильними, вмілими руками вони вправно наносили шпаклівку на стіни спортивної зали, рівними, чіткими кутами виводили відкоси біля вікон і дверей, акуратно фарбували приміщення в білий колір, додаючи йому довершеного вигляду і якоїсь особливої урочистості.
За роботою підопічних слідкувала, давала добрі поради, вчила майстерності маленька тендітна жінка з великим щирим серцем, майстер своєї справи Віра Романівна Гірняк. Цікавилися якістю роботи студентів-практикантів й Руслан Іванович та Микола Юхимович, а в ролі куратора був Василь Степанович.
Щиро дякую Вам, добрі люди! Хай Матінка Божа береже Вас від усяких негараздів і посилає Вам успіхи в усіх Ваших добрих справах.
Свою роботу студенти виконали і пішли працювати на інші об’єкти, адже виробнича практика триває. А ми, дирекція школи, просимо адміністрацію ліцею присвоїти найвищий, четвертий, розряд спеціаліста-будівельника Павлу Васильковському та Олександру Гайдуку, бо вони того варті.
Наприкінці 2012 року, за активного сприяння голови Здолбунівської РДА В. С. Шуля, голови районної ради В. О. Тимощука, районна рада виділила кошти в сумі 20 тис. грн. на придбання необхідних для ремонту спортзалу матеріалів. На сьогодні ці кошти повністю освоєно. Завершено облаштування вікон, проводки, штукатурення та шпаклювання стелі, стін, ремонт даху. Залишилось замінити підлогу, що прогнила. І ми віримо, що районна влада нам і в цьому допоможе, бо турбота про дітей – благословенна справа на землі.
Прийде перше вересня, і школа з любов’ю, радістю і ніжністю буде посміхатись до своїх дітей чистими, новими вікнами, відчинить гостинно двері і з радістю запросить школярів до найкращої в місті спортивної зали.
Людмила ПАНАСЮК,
директор Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

На фото: керівники ПЛЗТ перевіряють роботу своїх підопічних.

Comments are now closed for this entry