Наше життя плине дуже швидко... Інколи не вистачає навіть хвилини для того, щоб зупинитися й замислитись над важливим питанням: хто ми? З якою місією прийшли в цей світ? Чи добре й затишно живеться іншим людям поряд з нами? Саме з метою допомогти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дати змогу відчути турботу про них та отримати радість від спілкування Здолбунівська ЗОШ I-III ст. № 3 щороку проводить благодійні акції. Та хочу з радістю відзначити, що цьогорічна акція докорінно відрізнялася від минулих.


Кожен учень мав змогу стати учасником акції, зробивши благодійний внесок до скарбнички волонтерів. Дітей відкритих, небайдужих до долі інших, які живуть поруч, у нас виявилось чимало. Найактивнішими були молодші школярі. За кошти, зібрані під час акції, було сформовано 20 великих пакетів з різноманітними товарами різного призначення: іграшки, предмети особистої гігієни, солодощі. Члени учнівського парламенту відвезли їх до притулку для дітей служби у справах дітей Рівненської ОДА.
Мешканці та адміністрація притулку зустріли нас дуже привітно. Особливо раділи діти іграшкам та рухливим іграм на свіжому повітрі. Ну і, звичайно, радість усім принесли солодкі подарунки.
Зворушливо було спостерігати радість малечі. Кожного хотілось обійняти, приголубити, забрати з собою. Адже вони щодня долають життєві труднощі без мам і татусів. Ми намагалися хоча б трішки відволікти їх від сумних думок, очікування батьків, які, можливо, колись повернуться.
Залишається сказати, що світ не без добрих людей, і в нашій школі зокрема. Організацію та проведення акції повністю взяв на себе учнівський парламент школи. А майже всі у ньому - цьогоріч випускники. Тобто слід по собі залишають прекрасний.
Нехай добрі традиції хороших вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця. Хай Бог винагородить своїми ласками та щедротами усіх, хто долучився до організації та проведення благодійної акції “Діти для дітей”.
Олена БАРСУКОВА,
заступник директора з виховної роботи
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Comments are now closed for this entry