Під час відвідання С. О. Середюком ДНЗ “Калинка” і передачі спонсорської допомоги.

 

В нинішній непростий час, коли закладам соціальної сфери важко зводити кінці з кінцями через брак бюджетних коштів, знаходяться небайдужі люди, які йдуть назустріч у вирішенні численних проблем місцевих громад. ПП “Компанія Автоленд” в особі її керівника С. О. Середюка здобула повагу і авторитет у мешканців Уїздецької, Здовбицької, П’ятигірської, Глинської сільських рад своїм глибоким усвідомленням соціальної відповідальності перед людьми.
З особливою вдячністю сільські жителі говорять про вагому допомогу керівництва компанії у розчищенні від снігових заметів комунальних доріг на території сільських рад нинішньої зими. Завдяки виділеній для цих цілей техніці вдалося забезпечити нормальний доїзд до всіх куточків населених пунктів.


- За ті два роки, впродовж яких фермерське господарство “Автоленду” працює на нашій території, із керівництвом підприємства у нас налагоджена хороша співпраця, - говорить Уїздецький сільський голова О. М. Стернійчук. - З яким би проханням до Станіслава Олександровича не звернувся, - завжди надасть допомогу, не взявши за це ні копійки. І це для нас важливо, адже зайвих коштів в бюджеті на якісь незаплановані витрати немає.
З особливою чуйністю ставиться керівник “Автоленду” до проблем дитячих дошкільних закладів. Нещодавно С. О. Середюк спонсорував для ДНЗ “Калинка” с. Уїздці холодильник “Zanussi” та спеціальні столи для кухні, в яких була гостра потреба. Дещо раніше садочок отримав від благодійника величезний килим для ігрової кімати, а на Новий рік усі діти раділи солодким подарункам від “Автоленду”.
- Добре, що є такі люди, до яких можна звернутися, і вони від тебе не відвертаються, а допомагають, щиро, від душі, - зізнається завідуюча ДНЗ О. В. Бондарук. - Впевнена, що за щедрість, доброту Бог воздасть такій людині сторицею.
На рахунку ПП “Компанія Автоленд” безліч добрих справ, які свідчать, що його власник дбає не лише про власний бізнес, а й про розвиток соціальної сфери на територіях діяльності підприємства, турбується про інтереси простих трудівників, прагне в усьому підтримати й допомогти.

Comments are now closed for this entry