ПП “Компанія Автоленд” є постійним спонсором різних спортивних заходів, дбає про розвиток спорту, пропагує здоровий спосіб життя. Поряд з цим власника компанії С. О. Середюка вже давно турбує те, що наші діти, підлітки, особливо сільські, не мають можливості реалізувати свої здібності, таланти. Вже більше десятка років тому в Станіслава Олександровича виникла ідея створення у Здолбунові футбольної академії. І ось давня мрія почала втілюватися в життя. Першим етапом цього довготривалого проекту стало придбання приміщення заводоуправління ВАТ “Здолбунівський завод нестандартного обладнання”. Нині розпочато реконструкцію будівлі. В академії навчатимуться на безоплатній основі талановиті діти з малозабезпечених сімей, яких планують набирати до закладу вже з наступного навчального року.
- Ми прагнемо створити для дітей найкращі умови для їх розвитку, реалізації здібностей, - зазначає С. О. Середюк. - Дітей треба відірвати від негативного впливу вулиці, вказати їм вірні життєві орієнтири, допомогти піднятися до високих спортивних вершин. Маємо надію виростити з них справжніх футболістів-професіоналів.
Про зацікавленість ПП “Компанія Автоленд” розвитком футболу свідчить і те, що нещодавно рішенням зборів громадської організації ФК “Локомотив” С. О. Середюк був обраний президентом футбольного клубу. За командою збереглося право брати участь у чемпіонаті області. Тож є надія, що незабаром команда підніметься на вищий рівень майстерності, радуватиме нас своєю грою і вагомими досягненнями, сподіваючись в свою чергу на масову присутність здолбунівчан на трибунах і їх активну болільницьку підтримку.

Comments are now closed for this entry