– листоноша поштового відділення № 3 м. Здолбунова. Її візит до редакції перед міжнародним жіночим святом був пов’язаний з приємною подією – вона отримала з рук головного редактора В. В. Дрозюка премію як переможниця конкурсу серед листонош за кращу організацію передплати “Нового життя”, як це і було обіцяно. Марія Іванівна передплатила 80 екземплярів районки на рік та 42 – на півроку.
У поштове відділення вона влаштувалась на роботу з допомогою районного центру зайнятості, працює листоношею недавно, всього півтора року, проте швидко освоїла всі тонкощі цієї непростої професії. До цього трудилася друкарем в ЦНТІ та будинку науки й техніки в Рівному, де донедавна й проживала.
Територія обслуговування у неї досить обширна – вулиці Мартинівка, Богуна, Гранична, Польова, провулок Щепкіна та ін. Тому частенько допомагає в роботі син Олександр - підвозить маму власним автомобілем, аби скоротити час на доставку періодики, пенсій та ін. до адресатів. Другий син Марії Іванівни проживає у Рівному. Тішиться вона вже й внуками.
Редакція газети вдячна Марії Іванівні за активність у передплаті нашого видання та закликає до цього й інших, особливо в селах району.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry