29 липня на території Богдашівської сільської ради відбулося свято сіл Ільпінь та Кошатів. Усіх присутніх привітав сільський голова Дмитро Кушнірук.
Хвилиною мовчання вшанували земляків, які не повернулись із фронтових доріг, а словами вдячності - воїнів-афганців Василя Кравчука, Володимира Шевчука, Петра Вернюка, чорнобильців Олександра Цалка, Михайла Бруцького, Федора Бруцького, Миколу Вітвіновського, Івана Гусара.
Далі було чимало радісних, позитивних моментів. Теплими словами вітали жительку села Ільпінь Катерину Іванівну Пасічник, котрій незабаром виповниться 92 роки, та Ганну Григорівну Вітвіновську з Кошатова, яка вже відсвяткувала свій 91 день народження. Лунали вітання і подружжям - Якима і Віри Петруків з с. Ільпінь, які прожили в парі 56 років, та Емілії й Анатолія Матвійчуків, котрі разом уже 57 років.


Сімейної злагоди, щасливого, гідного подружнього життя бажали Тетяні Бекасюк та Володимиру Галаху, котрі одружились у переддень свята.
Низку віншувань продовжили вітання багатодітній сім’ї Галини та Адама Рогульчиків з Ільпіня та родині Войцеховських з Кошатова.
Побажання рости на радість батькам та односельцям линули на адресу наймолодших жителів - Ангеліни Кацеби з Кошатова та Даниїла Харука з с. Ільпінь.
Подарунки на святі вручали від Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», почесним головою якого є депутат обласної ради Данило Корилкевич, та від сільської ради. Крім того, усі присутні на заході скуштували запашного короваю, пили духмяний чай та ласували морозивом.
Також під час заходу діяла виставка образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготувала завідувачка публічно-шкільної бібліотеки с. Ільпінь Євгенія Пилипчук. Веселий настрій, приємні хвилини відпочинку усім, хто завітав на свято, дарували гості - аматорські колективи будинку культури с. Івачків (директор - Тетяна Мельник).
Дійство вдалося, було цікавим і щирим. Чимало зусиль для цього разом з іншими активістами територіальної громади доклала і завідувачка клубу с. Ільпінь Тетяна Босюк.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
провідний методист  Здолбунівського районного 
будинку культури.

Comments are now closed for this entry