О. В. Ясен.  

 

Найперше лікар має бути фахівцем своєї справи, любити свою роботу й тих, для кого працює, а ще, скільки б досвіду не було за плечима, постійно вчитись, вдосконалюючи професійні навики і здобуваючи нові знання, адже медичні технології не стоять на місці. Ці три постулати вважає основними у своїй і колег діяльності Олексій Васильович Ясен. Їх невідступно дотримується, без пафосу можна сказати, все життя, адже більшу його частину, чотири десятиліття, працює в царині травматології.
Саме цю медичну спеціалізацію обрав ще будучи студентом Тернопільського медінституту. Чому? Бо дає видимі, реальні результати, бо складна, багатогранна і фахово цікава - потребує знань з хірургії, урології, комбустіології (лікування опіків), вміння оперативно приймати рішення.
Відслуживши після інституту два роки начальником лазарету однієї із авіаційних частин, у серпні 1974 року О. В. Ясен прийшов на роботу у Здолбунівську ЦРЛ, травматологічне відділення якої очолює ось уже понад три десятиліття.
Значною мірою саме завдяки його зусиллям травматологічна служба нашого району є однією з кращих на теренах області. У відділенні сформовано згуртований колектив професіоналів - усі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію, на совість працює середній і молодший медперсонал.
Колеги поважають О. В. Ясена не тільки за високий професіоналізм, відповідальність, відданість справі, а й за притаманні йому кращі людські якості - інтелігентність, акуратність, доброзичливість, сумлінність. Йому довіряють - не один рік Олексій Васильович очолював районну раду профспілки медичних працівників.
Його шляхом, ставши лікарями, пішли й обидві його доньки, старша онука теж уже закінчила перший курс медуніверситету.
До хворих Олексій Васильович ставиться з повагою і розумінням. Кожен випадок у практиці вважає особливим і прагне зробити все можливе для ефективного одужання пацієнта. «Дякую Вам, лікарю», - ці слова йому адресували уже тисячі тих, кого буквально поставив на ноги.
О. В. Ясен має чимало офіційних відзнак за свою трудову діяльність, та найдорожчими нагородами за це вважає повернуте пацієнтам здоров’я, їх щиру вдячність.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry