Обласний відкритий фестиваль хорового мистецтва «Поліський краю дорогий...» проводиться щороку з метою продовження кращих традицій національної музично-хорової школи та розвитку аматорського українського хорового мистецтва. Захід покликаний розвивати та популяризувати творчість місцевих самодіяльних композиторів та поетів-піснярів.


Ось уже вчерверте нашим дитячим колективам щастить брати участь у цьому фестивалі, який традиційно проводиться у с. Горбаків Гощанського району.
Свою творчість представили глядачам і журі 36 творчих колективів. Серед них були і зразковий ансамбль української пісні «Пролісок (кер. Марина Дацюк) та хор «Елегія» (кер. Олена Ханас).
Яка радість охопила душу, коли всі п’ять членів журі поставили «Проліску» десятки! Це був найкращий вокальний колектив. І в результаті — перше місце.
Досить серйозно зарекомендував себе і наш хор - дебютант на цьому фестивалі. Серед восьми дитячих хорових колективів - почесне третє місце.
Дітки отримали дипломи і подарунки.
Користуючись нагодою, звертаюсь до учнів шкіл міста, району та їх батьків. Приходьте до нас для співпраці. Ми завжди вам раді!
Лариса БОНДАРЧУК,
директор Здолбунівського районного
 центру творчості дітей та юнацтва, 
відмінник освіти України.

Comments are now closed for this entry