5 червня цього року на базі Рівненської загальноосвітньої школи № 26 відбувся зональний етап змагань з футзалу в залік обласної спартакіади серед команд державних службовців виконавчих комітетів рад міст обласного значення, обласної та районних державних адміністрацій. Представники Здолбунівщини мали боротись за перемогу з командами Кузнецовська, Острозького міськвиконкому і Костопільська РДА.
Представники Костопільщини на змагання не прибули, чим додали до командних активів суперників по 3 очка. З командою Кузнецовська наші футболісти зіграли 2:2 та у острожан вибороли перемогу з рахунком 5:1. Але вийти у фінал нашим футболістам завадили гравці Кузнецовська, які перемогли острозьких футболістів з рахунком 10:2 і за різницею голів показали кращий результат.


Здолбунівський район на змаганнях представляли начальники відділів райдержадміністрації з питань фізичної культури і спорту, культури і туризму, з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відповідно, Михайло Гарбовський, Олег Грушицький, Ігор Дейнека, начальник відділу інженерно-технічного та організаційно-правового забезпечення управління агропромислового розвитку РДА Валентин Сліпенко, головний державний податковий ревізор-інспектор Здолбунівської ОДПІ Олександр Басай, спеціаліст І категорії відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Вадим Малахов та головний спеціаліст-системотехнік відділу персоніфікованого обліку, інформації, систем та мереж управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі Дмитро Бутинський.

Comments are now closed for this entry