В. РУДЕНКО.

 

«Любити своїх дітей - це так природно, а любити чужих дітей можуть тільки люди з широкими душами», - якось зауважив колишній президент Асоціації спортивної боротьби України Борис Савлохов. Ці його слова раптом спливли у пам’яті, коли довелось співпрацювати з депутатом Рівненської обласної ради Данилом Михайловичем Корилкевичем, почесним головою благодійного фонду «Любіть Україну». Адже Данило Михайлович вже вкотре конкретною справою проявив себе саме як людина з великою, небайдужою душею.

 

 

 В. КУЦЕЛЬ.


У чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів, що відбудеться у м. Загребі (Хорватія), братиме участь здолбунівчанин Віталій Руденко, якого треную вже ряд років. Віталій втретє виступатиме на змаганнях такого рівня, і, сподіваємось, що виступ цей буде успішнішим від попередніх. Адже спортсмен вклав чимало сил у підготовку, а, крім того, вперше на чемпіонаті Європи він відчуватиме підтримку свого особистого тренера, що, думаю, закріпить його бойовий дух.


Моя поїздка до Загреба, те, що супроводжуватиму на європейському чемпіонаті свого вихованця, стало можливим завдяки фінансовій підтримці, наданій Д. М. Корилкевичем. Приємно вразило, що Данило Михайлович, просто почувши у розмові про успіхи Віталія як борця, про те, що юнак представлятиме Україну «на Європі», відразу зацікавився і відгукнувся, запропонувавши сприяння у вирішенні наболілих проблем.
Щиро дякую Д. М. Корилкевичу за допомогу, вболівання за розвиток спорту, долю юного покоління нашої держави. Він справді людина, котра завжди дотримує слова. Хотілося б, щоб таких особистостей в Україні було побільше.
Віктор КУЦЕЛЬ,
директор ДЮСШ відділу освіти 
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry