У День Перемоги біля торгового центру «Колібріс» відбувся фестиваль хіп-хоп культури «Urban-хвиля. Ми - нащадки наших героїв». Окрім вшанування Великої Перемоги, метою заходу було згуртувати молодь задля залучення її до здорового і активного способу життя, виховання у юного покоління таких високих моральних якостей, як чуйність і милосердя.
Організаторами фестивалю виступили спільно Молодіжна ініціатива «Загальна справа» та Здолбунівська районна організація Товариства Червоного Хреста України. Свято стало можливим за підтримки депутата Рівненської обласної ради Олександра Андріюка.


На заклики організаторів вшанувати нашу славну Перемогу під звуки ритмічних бітів здолбунівчан дивували своїми виступами місцеві та рівненські реп-виконавці. Також усі присутні мали змогу побачити виступи електроденсерів, брейк-денсерів, трейсерів, хіп-хоперів, C-wolk(у) та карколомного велотріалу (на фото). Для глядачів було проведено вікторину «Що ми знаємо про Перемогу?». З особливим захопленням вони брали участь у караоке. В напруженій боротьбі перемогу тут здобула Анна Чернявка.
Активісти «Загальної справи» є волонтерами Червоного Хреста. Раду волонтерів при Здолбунівській РО ТЧХУ очолює лідер Молодіжної ініціативи Олександр Ботарьов. Під час фестивалю учасники волонтерського руху розповсюджували просвітницьку літературу, яка пропагує здоровий спосіб життя, безкоштовне донорство, розповідає про діяльність червонохресного Товариства. Також вони заохочували присутніх долучитися до збору коштів для онкохворих дітей.
За словами глядачів, фестиваль їм сподобався, і цьому, на їх думку, посприяв новий, нетрадиційний підхід до організації програми.
Організатори фесту щиро вдячні партнерам акції – ТЦ «Колібріс» та поліграфічній фірмі «Пластілін». Особливу подяку висловлюємо Олександру Андріюку, який постійно підтримує молодіжні ініціативи.

Comments are now closed for this entry