Здолбунів став другим після Острога райцентром області, де минулого тижня було відкрито Центр сервісного обслуговування платників податків. Такі центри покликані забезпечити повноту і своєчасність сплати до бюджету податків та зборів платникам регіону, надання їм комплексу послуг з отримання довідок, дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання звітності від суб’єктів господарювання, швидкий доступ платників до інформації.
З нагоди цієї знакової події до Здолбунівської ОДПІ завітали заступник голови Державної податкової служби в Рівненській області Тетяна Подсада, голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук.


- Я щиро вітаю здолбунівчан з відкриттям центру з обслуговування платників податків, завдяки якому вони відтепер зможуть в комфортних умовах швидко і якісно подати декладацію про доходи, податкову звітність, отримати дозвільні документи тощо. Разом з тим і податківці зможуть виконувати свої обов’язки на вищому професійному рівні, що сприятиме налагодженню партнерських стосунків між податковим органом і суб’єктами господарювання і, сподіваюсь, добросовісній і чесній сплаті останніми податків, - зазначила, звертаючись до присутніх, Т. В. Подсада. Надію на це висловили і керівники району.
- Ми й надалі робитимемо все, аби платник податків йшов до нас з посмішкою і був задоволений співпрацею з податковим органом. Тут його завжди привітно зустрінуть, нададуть необхідні роз’яснення і допомогу, - додав начальник Здолбунівської ОДПІ Юрій Баранов, знайомлячи присутніх з роботою сервісного центру.
У суспільстві склалося усталене уявлення про податкову службу як фіскальний орган. Тому перед нею, як наголошувалося в ході відкриття, стоїть нині завдання переламати цей стереотип, позиціонуючи себе перш за все як сервісну службу. Пріоритетами у роботі податківців мають стати формування нової податкової культури, індивідуальний підхід до кожного платника та зміна відносин між податковою службою і бізнесом, аби принцип “держава і бізнес - партнери” втілювався у життя не на словах, а на ділі.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry