Шановні абоненти! Практика експлуатації деяких видів газового обладнання показує, що воно є застарілим - знятим з виробництва, ненадійним, не дотримує заданих параметрів роботи, часто виходить з ладу та потребує ремонту.
До переліку такого обладнання можна включити:
- будинкові регулятори: РДГД-20, РДГС-10, РДГК-10;
- газові котли: АГВ-80, АГВ-120, АОГВ-11,5, 19,5 з автоматикою “Факел”, КЧМ з автоматикою АПОК, Рівне ГС різних модифікацій з автоматикою РГУ, УАБ, “Термотека”;
- опалювальні печі з автоматикою УГОП-П-16;
- газові колонки: ГВА-3, ВПГ-18, ВПГ-23 старих зразків, “Аміна”.
В свою чергу при виході з ладу вказаного газового обладнання Здолбунівське УЕГГ ПАТ “Рівнегаз” не може забезпечити його швидкий ремонт - через відсутність запчастин, необхідність проведення ремонту в умовах спеціалізованої майстерні та припинення впровадження в експлуатацію цих моделей.
В зв’язку з цим Здолбунівське УЕГГ ПАТ “Рівнегаз” пропонує власникам такого газового обладнання негайно після закінчення опалювального сезону 2011-2012 рр. до настання опалювального сезону 2012-2013 рр. замінити його на сучасне та надійне.
Для заміни абоненту необхідно придбати у спеціалізованих точках продажу та звернутись у Здолбунівське УЕГГ (м. Здолбунів, вул. Щепкіна, 15) для проведення робіт по ремонту або заміні обладнання.
При цьому роботи по заміні будинкових регуляторів будуть проведені БЕЗКОШТОВНО.
За консультаціями звертатись у Здолбунівське УЕГГ за тел.: 104, 2-53-14, 2-58-11, 2-53-11.
Адміністрація Здолбунівського УЕГГ.

Comments are now closed for this entry