Сто тисяч гривень грантового фінансування спрямовується на розвиток Рівненщини

Завершився оголошений Рівненським обласним благодійним фондом «Любіть Україну» конкурс міні-грантів для розвитку громад нашої області. Найбільшу активність у ньому проявили територіальні громади і недержавні організації Радивилівського, Здолбунівського, Демидівського, Гощанського, Дубенського, Острозького, Млинівського, Сарненського, Володимирецького районів та м. Рівне.
На конкурс було подано більше сотні заявок. Тематика конкурсних проектів різноманітна, це і облаштування шкільного подвір’я, і утеплення приміщень, і придбання спортивного та туристичного спорядження, і наведення ладу в місцях поховань, і краєзнавча, дослідницька та просвітницька робота.
Конкурсна комісія, до складу якої увійшли науковці, політики та лідери громадських організацій області, розглянула всі подані заявки і рекомендувала до фінансування 25 проектів. Окремі з них профінансовано повністю, окремі - частково.
Загальна сума бюджетів усіх поданих на конкурс заявок переможців склала 392396 грн. Внесок від РОБФ «Любіть Україну» ухвалено в сумі 100000 грн., що на 30 тис. грн. більше, ніж було спочатку заявлено організаторами. У цьому велика заслуга почесного голови РОБФ, депутата Рівненської обласної ради Д. М. Корилкевича, який зумів залучити додаткові ресурси до призового фонду конкурсу.
Приємно, що серед переможців конкурсу є і представники Здолбунівського району. Це, зокрема, ФОРЦ «Тонус», ФАП с. Дермань, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, районний будинок культури, Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту, редакція журналу «Острога», Мізоцький БШМ, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., БК с. Гільча та ГО «СК Волинь».
Микола ОРЛОВ,
керівник проектів
РОБФ «Любіть Україну».

 

Comments are now closed for this entry