Яке щастя жити у цьому світі, усміхатися сонечку, чути грайливу пісню струмочка, веселий спів пташок навесні, бачити безмежне блакитне небо, а темної ночі - міріади яскравих зірок, милуватися різнобарвними квітами на землі, ходити босоніж по зеленій травичці і відчувати приємний дотик холодної роси. Справді - це велике щастя. І всьому цьому ми завдячуємо найдорожчій людині у світі - своїй рідній матусі, яка дала цю радість життя. Особливо це щастя відчуваєш навесні, коли за вікном оживає природа, а на календарі зацвітає червоним 8 Березня. Ми поспішаємо привітати дорогих нам жінок зі святом.


Заходи з відзначення Міжнародного жіночого дня відбулися і у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту. Розпочалися вони із вітань та концерту напередодні свята. Також у кожній групі майстри та класні керівники провели виховні години та “круглі столи” про роль жінки в сучасному світі.
Зворушливим був захід, підчас якого члени гуртка “Берегиня” під керівництвом вихователя С. С. Форсюк возвеличили образ Матері - охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського. Адже Мати-Берегиня завжди поруч із нами. Мама - найрідніша і найдорожча у цілому світі людина, і все в дитині - від неї.
Засідання гуртка було першим у оновленій “Світлиці” - ліцейному музеї української старовини. Побут української хати, майстерно переданий зусиллями педпрацівників та учнів ліцею, налаштував присутніх на зв’язок поколінь, все це доповнювали пісні про матір у виконанні ліцеїсток.
Свята закінчилися, але життя продовжується. І в ньому ні на мить не потрібно втрачати поваги та любові до жінок, які поруч, адже:
Весна і мати - вічне
джерело
Усього сущого, що в світі
процвітає.
Від них обох іде живе
тепло.
І це весну і матінку єднає.
Оксана БАЮН,
заступник директора Здолбунівського ПЛЗТ
з навчально-виховної роботи.
На фото: під час засідання гуртка “Берегиня”.

Comments are now closed for this entry