– Перед нами є два шляхи: або зупинитися на досягнутому, або йти вперед - до вершин педагогічної майстерності та учнівської навченості, – цими словами голова педради Мізоцького НВК Раїса Андріївна Овсійчук розпочала незвичайне засідання - рольову гру «Інноваційні технології навчання - шлях зростання особистості учня і вчителя». Особливістю її було те, що вчителі виконували ролі науковців, які дають методологічне обгрунтування інноваційним технологіям, аналітиків, які обговорюють очікувані результати, учителів-практиків, які допускають на уроках дидактичні помилки, та учнів, які старанно й щиро сприймають і інтерактивне навчання, і роботу в групах, і комп`ютерно-інформаційну діяльність на заняттях.
Найцікавішим етапом рольової гри стало вирішення дидактичних задач. Підготовка до цього була тривалою і незвичною, такої форми роботи ми ще ніколи не використовували на засіданнях педради. На відео були відзняті вигадані помилки вчителів і ці ж ролики, але вже у виправленому варіанті. Глядачі мали не лише назвати педагогічну помилку, але й проаналізувати її наслідки, вказати шляхи її подолання. Учасники і глядачі рольової гри мали змогу подивитися на себе та своїх колег зі сторони, проаналізувати свою діяльність.
Інновації - процес, якого на сучасному етапі уникнути неможливо. Педагогічні працівники Мізоцького НВК впроваджують інноваційні освітні технології, прагнуть проектувати і проводити цікаві для учнів уроки, щоб навчання дітей було мотивованим і плідним, щоб шкільне життя, в якому беруть участь учні, батьки і вчителі, досягло гармонії.
Наталія ЛАХМАН,
заступник директора
з навчально-методичної роботи
Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry