22 січня український народ святкує День Соборності та Свободи України. Це свято вкотре нагадує усім нам про те, що Україна – єдина держава, а ми – єдиний народ.
Саме в цей день 1919 року на площі перед Софією Київською було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Через 71 рік, 21 січня 1990 р., в передчутті розпаду СРСР від 1 до 3 мільйонів людей, узявшись за руки, створили на дорогах і шосе безперервний «живий» ланцюг від Києва до Львова як символ духовної єдності людей східних і західних земель, запоруки існування єдиної, соборної України.
Пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, ми повинні зробити все від нас залежне задля того, щоб територіальна цілісність нашої держави навіки залишилася непорушною. Тільки в соборності та єдності душ ми досягнемо головної мети – збудуємо духовно та економічно багату, вільну та демократичну Україну.
Нехай розум, воля та любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України, надійної запоруки добробуту та щасливого життя нашого народу.
Від щирого серця бажаю Вам миру та добра, незламного духу та людської гідності, самоповаги та непохитної віри у гідне майбутнє України!
Депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич

Comments are now closed for this entry