В десяти школах району нещодавно було відкрито внутрішні вбиральні, облаштовані за сучасними європейськими стандартами. За словами батьків, проблема відсутності чи несправності туалетів у приміщенні шкіл поставала багато років, особливо з настанням морозів, коли благенькі будівлі надвірних вбиралень не могли вберегти дітей від холодних протягів.
Вчителька молодших класів Привільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Тимощук стверджує, що внутрішні шкільні туалети – не лише комфорт та збереження здоров'я для учнів, але й своєрідне відчуття естетики для них. Адже краса повинна бути не лише в кімнаті чи класі.
Створення комфортних умов для навчання та виховання дітей – першочергове завдання відділу освіти Дубенської РДА, каже його начальник Галина Вознюк: «Цьогоріч, окрім облаштування внутрішніх санвузлів, було проведено роботи з утеплення шкіл, заміни дверей та вікон, реконструкції їх та переведення деяких із них на більш економні види палива. І ці роботи не припиняються. Проте більшість із них була б неможливою без підтримки голови Дубенської РДА Данила Корилкевича, який скеровує на вирішення цих проблем не лише державні кошти та кошти району, але й витрачає особисті заощадження, оскільки переконаний, що немає значення, велика школа чи мала і скільки учнів у ній навчається – умови повинні бути рівними для всіх».
Всього на ремонт внутрішніх санвузлів шкіл Дубенського району було витрачено близько 400 тисяч гривень.
За повідомленням
прес-служба Дубенської РДА.

Comments are now closed for this entry