Людина живе, ніби приходить з легенди, постає перед нами Велична, Гарна, Вічна. Велична, бо покликана жити на цьому світі, щоб воістину творити Правду! Гарна своєю мудрістю, справами, поглядами і помислами! Вічна, бо продовжує себе в своїх дітях та вихованцях.
На мальовничому Поліссі, серед зелених верб та пшеничних полів, де льон цвіте синьо-синьо, ступила свої перші в житті кроки Тетяна Леонідівна Назаренко. З дитинства ввібрала мудру мамину науку та мужнє слово батька.
Час змінив адреси, формації, проте пам’ять, переборвши всі суперечності старого і нового, залишила неоціненний скарб – материнську науку Мудрості й Доброти, яку Тетяна Леонідівна пронесла крізь усе своє життя. Значною мірою це й визначило її життєву та професійну долю.


Солов’їними веснами і золотокосими падолистами, сонячними літами і голубими зимами гортаються сторінки – навчання в інституті, викладання в Немирівському педагогічному училищі, робота методистом дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» та вже більше 33-ох років керівництва дошкільним навчальним закладом № 3 “Ладоньки”.
Тетяна Леонідівна – креативний педагог, мудрий порадник колег, відмінник освіти України. Вона зуміла організувати навколо себе прекрасний педагогічний колектив, який неодноразово нагороджувався грамотами МОН України, управління освіти і науки обласної та відділу освіти районної держадміністрацій, був переможцем в обласному конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року», став переможцем Всеукраїнського громадянського огляду-конкурсу умов охорони праці в закладах МОН України. Рішенням експертної комісії ДНЗ був атестований з відзнакою. Понад 25 років садочок є опорним в області та районі по взаємодії дошкільного закладу з родиною.
Нещодавно “Ладоньки” зустрічали делегацію Слов’яносербської районної ради Луганської області. Гості дали високу оцінку закладу, роботі його колективу.
У дошкільній установі працюють талановиті, творчі люди, які щодня віддають сили душі й розуму дітям, формують їхні особистості так, ніби художники малюють картини, сіють в серця юних громадян зерна розумного, доброго, вічного.
Шановна Тетяно Леонідівно, прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, виховання молодого покоління, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Здоров’я Вам, достатку, любові від дітей, поваги в суспільстві!
Відкрити душі і засіяти добром,
І серце щедрістю зігріти,
Щоб жито, проростаючи стеблом,
Піднялось колосом налитим.
Великі та багаті ці жнива,
Немає бур’янів і пустоцвітів.
І можна з гордістю промовити слова,
Що не даремно ми живем на цьому світі!
Тетяна ДЕНИСЮК,
вихователь-методист
ДНЗ № 3 “Ладоньки”.

 

Comments are now closed for this entry