Група нагороджених держслужбовців з керівництвом району. 

Позитивні зрушення в соціально-економічному житті району, належне забезпечення його життєдіяльності в різних галузях неможливі без злагодженої діяльності працівників органів виконавчої влади. З їх роботою кожний пересічний громадянин стикається постійно.
Розуміючи, що довіра до влади починається з уваги до конкретної людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми, державні службовці нашого району керуються у своїй роботі турботою про благополуччя кожного мешканця здолбунівської громади, прагнуть внести свою частку в розквіт регіону. Успішне виконання цих завдань в сучасних умовах вимагає від державного менеджера компетентності, ініціативності, тактовності, ввічливості, толерантності, творчого ставлення до справи.


Усіх цих вимог дотримуються працівники державних установ та організацій району, відділів, управлінь, служб райдержадміністрації. На превеликий жаль, сьогодні праця держслужбовця тих рангів і категорій, що відповідають посадам, наприклад, в райдержадміністрації, не оцінюється адекватно. Через низьку зарплату чимало досвідчених спеціалістів переходять в інші структури. Це призводить до проблем з формуванням управлінських кадрів.
Не дивлячись на ці сумні моменти, наші держслужбовці з вірою і оптимізмом дивляться в майбутнє, усвідомлюючи свій почесний і відповідальний обов’язок перед громадою.
З нагоди Дня державної служби, який відзначався 23 червня, у залі засідань райради відбулося урочисте зібрання. Представників органів виконавчої влади району привітали з професійним святом голова райдержадміністрації В. С. Шуль та заступник голови районної ради Я. Р. Мельник. Вони висловили впевненість у тому, що держслужбовці Здолбунівщини і надалі успішно виконуватимуть поставлені перед ними завдання, подякували колегам за самовіддану працю та побажали міцного здоров'я, наснаги, терпіння, нескінченного запасу енергії, злагоди й достатку у родинах.
Завершилася урочистість нагородженям найдостойніших. Так, Почену грамоту облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері державної служби, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм отримав начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення М. І. Бортник. Почесними грамотами райдержадміністрації нагороджені начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА І. О. Дейнека, завідуючий сектором державних соціальних інспекторів УП і СЗН Т. І. Клиновий, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА М. В. Лук’янчук, заступник начальника служби у справах дітей РДА К. М. Паньковець, головний спеціаліст сектора контролю апарату РДА Л. Д. Стрельчук, ветерани державної служби Г. В. Калугіна та Л. М. Федорків.
За зразкове виконання посадових обов’язків, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування Почесними грамотами районної ради відзначені начальник управління економіки РДА В. В. Бухало, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА В. Р. Щавінський та заступник начальника фінансового управління М. О. Самолюк.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry