Ми, депутати Здолбунівської міської ради, представники фракцій ВО «Свобода», «Фронт Змін» та «Наша Україна», висловлюємо категоричну незгоду із діями міського голови та окремих депутатів Здолбунівської міської ради під час розгляду на 8-ій сесії міськради питання щодо встановлення погруддя Степанові Бандері у місті Здолбунові.
Як відомо, 1 травня 2011 року відбулися громадські слухання стосовно встановлення у місті погруддя Бандери, на яких учасниками слухань було прийняте одноголосно рішення: встановити погруддя Героя України С. Бандери поблизу будинку побуту, біля флагштоку. Проте остаточне рішення про виділення земельної ділянки для встановлення погруддя залежить від депутатів міськради. Пленарне засідання восьмої сесії міськради, яке відбулося 8 червня, дає нам право зробити висновок, що міському голові І. Ольшевському, секретарю міської ради В. Капітулі, а також депутатам від ВО «Батьківщина», партій «УДАР», «Відродження», «Сильна Україна» та Партії Регіонів рішення громади Здолбунова про встановлення погруддя є неважливим, таким, на яке не варто звертати уваги, оскільки на пленарному засіданні міський голова повідомив, що поблизу будинку побуту має бути розташоване кільце для розвороту автомобілів. Цікаво, що під час громадських слухань секретар міської ради В. Капітула підтримала рішення про встановлення погруддя саме поблизу будинку побуту. Складається враження, що міська рада навмисно «спускає на гальма» питання щодо погруддя Бандери, намагаючись заплутати громадськість, посилаючись на кільце для транспорту тощо. Через категоричну незгоду із діями міського голови І. Ольшевського, який на сесії запропонував проект рішення, у якому вказано відмовити у виділенні земельної ділянки поблизу будинку побуту, при цьому не запропонувавши альтернативного місця, представники фракцій ВО «Свобода», «Фронт Змін» та «Наша Україна» залишили пленарне засідання сесії міської ради. Вважаємо, що рішення громади щодо встановлення погруддя С. Бандери поблизу будинку побуту має бути для нас, місцевих обранців, наказом, який ми зобов‘язані виконувати. Разом з тим, висловлюємо жаль з приводу дій наших колег-депутатів із інших фракцій, для яких, очевидно, думка мешканців міста є цікавою лише перед виборами.
Залишаємо за собою право усіма можливими законними методами вимагати від міської ради прийняти рішення щодо виділення земельної ділянки для встановлення погруддя Степана Бандери саме поблизу будинку побуту.
Керівники фракції
ВО «Свобода» В. З. Чернецький,
«Наша Україна» - І. В. Пшеничний,
«Фронту Змін» - М. О. Шевченко
у Здолбунівській міській раді.

Comments are now closed for this entry