5 червня на території Уїздецької сільської ради змагалися команди Уїздецького, Богдашівського, Дерманського Першого, П'ятигірського, Новосілківського, Білашівського та Урвенського КДК, які належать до групи В1. Команди підготували і представили журі та глядачам презентації та тему “Обереги рідного села”, літературно-музичні композиції, присвячені 20-ій річниці Незалежності України, а також змагалися у різних видах спорту.
Як відзначили члени журі, в порівнянні з попередніми роками значно зріс рівень виконавської майстерності, сценічної культури, режисури номерів учасників фестивалю з названої групи. Прекрасно виступили у мистецькій програмі КДК Уїздецької, Урвенської, Дерманської Першої сільських рад. Неперевершеною була презентація, підготовлена Білашівським КДК.
В загальному ж заліку, за результатами спортивної і обох частин мистецької програми фестивалю, перше місце виборов Урвенський КДК. На другому місці - Уїздецький КДК. Третє місце завоював КДК Дерманської Першої сільської ради. Далі місця розподілились наступним чином: ІV місце – Білашівський КДК, V місце – Богдашівський КДК, VІ місце – КДК П'ятигірської сільської ради, VII місце – Новосілківський КДК.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry