У зв'язку з критичним станом, що склався в розрахунках за спожитий в минулому опалювальному періоді природний газ перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» та для забезпечення мешканців міста Здолбунів тепловою енергією в опалювальному періоді 2011-2012 років, підприємсву потрібно терміново погасити заборгованість за спожитий природний газ у повному обсязі. Однак, через заборгованість споживачів за послуги з теплопостачання на сьогоднішній день існує загроза зриву опалювального сезону 2011-2012 рр.
Тому переконливо просимо споживачів теплової енергії терміново в добровільному порядку розрахуватися за уже отримані послуги централізованого опалення.
У випадку неоплати КП «Здолбунівкомуненергія», керуючись нормами чинного законодавства України та внесеними до нього змінами, змушене буде стягнути існуючу заборгованість в судовому порядку. За примусове виконання рішення суду на споживача-боржника додатково покладено оплату судових витрат, витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи, органами Державної виконавчої служби стягується виконавчий збір в розмірі 10 % від суми заборгованості.
Просимо у вас серйозного підходу до проблеми оплати за теплову енергію і чіткого розуміння того, що ваших боргів за вас ніхто не оплатить. Тепло та затишок у наших з вами оселях знаходяться на сумлінні тих споживачів, які на сьогоднішній день ще не розрахувалися за отримані постлуги теплопостачання.
Адміністрація підприємства.

Comments are now closed for this entry