Триває знайомство голови РДА Віталія Степановича Шуля
з підприємствами, організаціями та установами району

 Голова РДА В. С. ШУЛЬ та начальник вагонного депо
Й. В. ГАВРИЩАК у одному з виробничих підрозділів підприємтсва.

Кожен новий керівник прагне бути кращим від свого попередника. Це закономірно. В. С. Шуль теж відразу налаштував себе на конкретні справи і з перших днів своєї діяльності на посаді голови РДА взявся за вирішення нагальних питань, що стосуються Здолбунова і сіл району. Започаткував і зустрічі з керівниками підприємств, організацій та установ. 20 квітня він побував у вагонному депо.
Цей день не був для В. С. Шуля прийомним. Але зранку до його кабінету просилася потрапити немолода жінка із наболілим питанням. І хоч Віталій Степанович поспішав у справах, та зупинився, вислухав її і дав доручення підлеглим розібратися по суті. Приємно було спостерігати, якою радістю засяяли в неї очі, як окрилено вона дякувала очільнику району.


Після цього голова РДА мав заплановану зустріч з колективом у вагонному депо. Підприємство було створене в 1939 році. Нині забезпечує безпеку руху на гарантійних дільницях загальною протяжністю 987 кілометрів. У складі депо чотири лінійні пункти технічного обслуговування поїздів – Здолбунів, Сарни, Броди, Рівне. Також діють пункти підготовки вагонів під навантаження критих вагонів на станції Здолбунів, піввагонів – на станції Клесів, цистерн – на станції Броди. Для збереження рухомого складу організовані та діють пункти технічної передачі вагонів на станціях Обарів і Клесів.
На підприємстві постійно проводиться цілеспрямована робота з підвищення якості ремонту та експлуатації вагонів. У 2008 р. ВП “Вагонне депо Здолбунів” отримало сертифікат якості у відповідності до міжнародного стандарту ІSО 9001:2000.
Вагонне депо очолює заслужений працівник транспорту України, депутат обласної ради Йосип Володимирович Гаврищак. Він і знайомив голову РДА з підприємством, показував цехи та виробничі підрозділи, розповідав про нововведення, результати роботи вагонників.
Підприємство справило на В. С. Шуля приємне враження, адже там на високому рівні поставлені трудова і виконавська дисципліна, постійно розвиваються технічний прогрес і культура виробництва. Це підприємство залізничного транспорту, де можна багато почерпнути, взяти на озброєння прогресивні форми господарювання, де цінують людей праці і піклуються про них.
Візити у трудові колективи Віталій Степанович продовжить. За його словами, це дасть змогу ближче познайомитись з районом, побачити його успіхи і проблеми, окреслити перспективи.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry