Майже чотири роки вирішувалося питання про газичфікацію с. Буща. Удосконалювалася проектно-кошторисна документація, велися переговори з підрядними організаціями, вишукувалися кошти, вивчалася думка сельчан та ін. З великими потугами просувалася справа вперед. Та, як кажуть, крига скресла. Минулого тижня біля місцевого фельдшерсько-акушерського пункту в урочистій обстановці було запалено газовий факел. Це засвідчило те, що 140 сімей в найближчий час користуватимуться голубим паливом.

     Сільський голова Георгій Суходола та голова кооперативу Сергій Кондратюк розповіли гостям та сельчанам, які зібралися тут того дня, про прокладання газопроводу, про копітку працю людей, які наближали строки здачі важливого соціального об’єкта.
     Понад 14 кілометрів довелося тягнути в Бущу газопровід. Державі обійшлося це в 2 млн. 573810 гривень.А ще додатково 10 тисяч гривень надійшло з районного бюджету. Селянам довелося викласти з своєї кишені десь в середньому до трьох тисяч гривень з кожного господарства. Будівельно-монтажні роботи велись на совість. Кооператив, який спрямовував увесь процес газифікації села, намагався раціонально використовувати кошти, економити на всьому. І це йому вдалося. Хоча затрачено чимало людських ресурсів і нервів.
     Сельчан з приємною подією привітали та поділилися досвідом організаторської роботи щодо газифікації сіл району заступник голови районної ради Яків Мельник та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бандюк, які насамкінець сфотографувалися з жителями села біля запаленого факела.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry