Розпочався черговий весняний призов юнаків на строкову службу. Із нашого району підуть захищати священні рубежі незалежної України сорок молодих людей. В основному вони одержали хороші знання в загальноосвітніх школах, технічних училищах, вузах. Серед призовників є чимало спортсменів-розрядників і тих, хто вже володіє тією чи іншою спеціальністю. Добре підготувались до служби в Збройних Силах України призовники Богдан Мандзюк, Роман Сагало, Микола Якимчук, Михайло Макарець. Вони є взірцем для інших, гордістю своїх батьків і наставників – вчителів.
Минулого вівторка в райвійськкоматі було проведено день призовника. Перед майбутніми воїнами виступив військовий комісар підполковник О. П. Ємченко, який розповів їм про службу у військах та дав настанови.
Того дня у райвійськкомат прибули майже всі юнаки, які цьогоріч призиватимуться на службу в Збройні Сили України. Тут вони одержали слушні поради від працівників райвійськкомату, ще і ще раз ретельно звірили свої особові справи, а потім їх направили на обласний збірний пункт для проходження медкомісії.
Під час проведення дня призовника панувала ділова обстановка. Адже хлопці готувались не до танців, а на службу в рідну армію.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Призовник Дмитро Лагайко,
з нетерпінням чекає відправки
у війська.

Військовий комісар О. П. Ємченко звертається з напутніми словами до майбутніх захисників Вітчизни.

Comments are now closed for this entry