11 березня, увімкнувши телевізор, кожен з нас міг побачити одну з найбільших катастроф світового масштабу – землетрус у Японії, який викликав цунамі. Тисячі загиблих, постраждалих, зниклих безвісти.
Здолбунівська громада не могла стояти осторонь цих подій. Саме тому 23 березня до Посольства Японії в Україні вирушила делегація зі Здолбунова у складі голови фракції ВО "Свобода" у Здолбунівській міській раді Віталія Чернецького та автора цієї статті. У Посольстві представники Здолбунівщини зробили запис у жалобній книзі на вшанування жертв Тихоокеанського землетрусу та вручили лист-співчуття японському народові, який, окрім делегатів, також підписали голова районної ради В. О. Тимощук та міський голова І. О. Ольшевський. До Вашої уваги текст листа:
“Від імені Здолбунівської громади просимо передати наші глибокі та щирі співчуття керівництву Японії та всьому японському народові з приводу жахливої трагедії – руйнівного землетрусу. Стихійне лихо завдало значних руйнувань, забравши життя тисяч людей та залишивши без даху над головою багато японських родин.
У зв’язку з цим висловлюємо глибокі співчуття родинам, рідним і близьким загиблих та разом з Вами схиляємо голови, вшановуючи їхню пам’ять.
Висловлюючи глибоку повагу до японського народу, громада Здолбунівщини готова прийняти на один місяць та оздоровити влітку близько 20 японських дітей з постраждалих від стихійного лиха територій”.
Зазначу також, що допомогти постраждалим від лиха може кожен з нас, адже Здолбунівська районна організація Товариства Червоного Хреста України здійснює збір коштів, які будуть передані червонохрестівцям Японії для ліквідації наслідків катастрофи. Контактний телефон, за яким можна дізнатись номери рахунків для переказу коштів: 2-61-88.
І насамкінець зауважу, що кожен з нас має згадувати жителів Японії у своїх молитвах, бо вкотре переконуємось: життя непередбачуване, від подібної трагедії ніхто не застрахований, на все є Божа воля.
Сергій КОНДРАЧУК,
помічник-консультант народного
депутата України
В. Й. Матчука,
депутат Здолбунівської районної ради.

Comments are now closed for this entry