Здолбунівська районна рада оголосила конкурс ініціатив територіальних громад. З пропозицією проведення такого заходу в районі виступили депутати районної ради від фракції «Сильна Україна».
Протягом місяця ініціативні групи зможуть подати на конкурс проекти вирішення тих чи інших місцевих проблем. Переможці отримають співфінансування - до 15 тис. грн. для реалізації своїх проектів.
- Проблем у нашому районі вистачає. Є чимало ініціативних людей з гарними ідеями. Але, на жаль, небагато таких, які змогли б доступно та зрозуміло викласти свої пропозиції у відповідності з вимогами аплікаційної форми, - стверджує депутат Здолбунівської районної ради від партії «Сильна Україна», голова ГО «Тонус» Олег Панасюк. - Це специфіка роботи в громадському просторі. Часто гарні проекти, які змогли б значно поліпшити ситуацію в певному напрямку, не мають підтримки конкурсних комісій через суто технічні причини. Для якісного написання проектів потрібні певні знання та навички.
Розуміючи це та прагнучи допомогти активним представникам громад у підготовці проектних пропозицій, Здолбунівська районна організація ПП «Сильна Україна» зініціювала проведення семінару з написання проектів. Його ГО «Тонус» організувала 18 березня у приміщенні районної ради.
Поділилися своїми знаннями та відповіли на запитання присутніх представник Волинського ресурсного центру Мар’яна Семенюк, працівник Державного агентства з питань інвестицій та інновацій Артем Циба, керівник Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» Микола Орлов. Зацікавленість та великий інтерес до семінару проявили голови місцевих громад, яких серед учасників була більшість. Особливо їх зацікавили процедури задокументування власного вкладу, складання бюджету проекту та ін.
За словами О. Панасюка, семінар був розрахований на енергійних та ініціативних людей, які готуватимуть проектні пропозиції. Важко уявити, що всі присутні там сільські голови будуть писати проекти. Однак, є надія, що і для них навчання було корисним, що вони отримали відповіді на свої запитання і при потребі зможуть передати отримані знання безпосереднім виконавцям проектів.
У семінарі брали участь голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, заступник голови районної ради Яків Мельник.
Присутнім також було презентовано проект «Підвищення обізнаності населення про енергозбереження. Впровадження заходу енергозбереження», який в 2011 році реалізує в районі ГО «ТОНУС».
Олександр ПОЛІЩУК,
прес-секретар Рівненської обласної
організації
ПП “Сильна Україна”.

Comments are now closed for this entry