Нещодавно у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся день цивільної оборони. Про початок змодельованої надзвичайної ситуації сповістила не лише ліцеїстів, а й жителів прилеглих будинків гучна сирена. Всі учні та працівники закладу терміново евакуювалися на вулицю і чекали наказу начальника штабу ЦО М. В. Павлюка про подальші дії.

     Ліцеїсти на чолі з членами штабу ЦО проводили навчання та засвоювали правила поведінки в різних надзвичайних ситуаціях: евакуація потерпілого з другого поверху та транспортування його різними способами, блокування вікон у разі небезпеки, гасіння пожежі та інше. Для зацікавлення учнів проводилися не лише навчання, а й змагання. Представники груп на швидкість виготовляли ватно-марлеві пов’язки. А на завершення навчань азарту та радості додали військово-спортивні змагання, де всі бажаючі стрибали у мішках, на швидкість одягали протигази, долали естафети.  
     День цивільної оборони був, на щастя, лише навчальним, та з впевненістю можна сказати, що учні Здолбунівського ПЛЗТ, у разі надзвичайної ситуації, будуть адекватно на неї реагувати, що врятує не одне життя.

Comments are now closed for this entry