розглянули хід виконання раніше прийнятих районних програм, а також затвердили низку нових,
що забезпечать розвиток окремих галузей Здолбунівщини на нинішній та найближчі роки

Слід зазначити, що голосування з питань, які були розглянуті депутатами на постійних комісіях і не викликали суперечностей, проходило оперативно, без детального обговорення.
Зокрема, було прийнято рішення про розподіл вільних залишків коштів та внесено зміни до районного бюджету на нинішній рік, затверджено програму соціального і економічного розвитку району на 2011 рік, програму будівництва, реконструкції, капітального ремонту загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів на 2011-2015 рр., якою передбачено у цьому році завершення будівництва Будеразької, Миротинської шкіл та міської ЗОШ № 3, ряд інших програм у економічній, соціальній, гуманітарній сферах, міжрайонний план залучення сил і засобів районів (в. т. числі і їх місцевої пожежної охорони), які межують із Здолбунівським районом, у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, для зменшення витрат на їх ліквідацію.
Було погоджено призначення на посаду директора Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст. Р. М. Чаюк.


Депутати схвалили текст звернення до Президента України В. Януковича з приводу можливого скасування Указу Президента України В. Ющенка про присвоєння звання “Герой України” Степану Бандері та Роману Шухевичу. Троє із 37 присутніх в залі депутатів утрималися.
У зв’язку з необхідністю виконання державної програми розвитку дошкільної освіти, якою передбачена обов’язкова навчальна підготовка дітей старшого дошкільного віку, перед органами місцевого самоврядування виникла проблема із забезпеченням приміщеннями таких груп. Тому депутати прийняли рішення дати дозвіл відділу освіти на здачу в оренду частини приміщень загальноосвітніх шкіл для відкриття груп з короткотерміновим перебуванням дітей 5-річного віку.
Гостра дискусія виникла у залі засідань під час обговорення питання передачі земельної ділянки, яка перебуває у користуванні Здолбунівської ДЮСШ, до земель запасу міської ради з метою надання її в оренду для здійснення інвестиційного проекту із будівництва спортивного майданчика. Це питання активно обговорювалося впродовж останніх кількох місяців і на нарадах в райдержадміністрації, і громадськістю міста, яка в більшості підтримує ініціативу створення в Здолбунові сучасних спортивних споруд. На сесії висловлювали свої думки голова райради В. О. Тимощук, в. о. голови РДА В. М. Сидорня, начальник відділу освіти В. М. Бондарчук, депутати В. Р. Щавінський, О. О. Панасюк, М. П. Євчук, Я. Р. Мельник, О. М. Буздиган, начальник районного управління юстиції М. В. Семенюк, начальник управління Держкомзему в районі В. І. Оліферчук та інші. В більшості вони зійшлися на тому, що прийняття цього рішення сприятиме розвитку спорту в районі, однак, як зазначали деякі виступаючі, у ньому є деякі неузгодження із законодавством, що може призвести до його неправомочності. Депутати все ж дали згоду на передачу земельної ділянки площею 620 м кв. до земель запасу міської ради у відповідності з чинним законодавством. За це рішення проголосували 32 депутати, проти - один, двоє - утримались.
На завершення засідання, розглянувши депутатські запити О. М. Буздигана, Р. В. Дрозда, народні обранці направили їх для розгляду у відповідні служби та установи.
З інформаціями пред депутатами виступили також голова районної організації Товариства Червоного Хреста України М. М. Бєлікова та представник Міжнародного університету розвитку людини “Україна”, директор Дубенської філії В. П. Музика.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry