З нагоди 50-річного ювілею від дня народження здолбунівського поета, керівника літстудії “Зорецвіт” міського центру творчості дітей та юнацтва Юрія Бржечка у районній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася його творча зустріч з учнями старших класів міської гімназії.
Працівники бібліотеки розповіли учасникам заходу про життєвий шлях, творчі й філософські пошуки митця, особливості його багатогранного таланту. У залі була оформлена книжкова виставка поетичних видань Ю. Бржечка.
Юрій Ростиславович, знайомлячи присутніх із своїм творчим доробком, представ перед ними не лише як поет, а й драматург, сценарист, гуморист, бард. Він читав свої вірші, ділився філософськими роздумами, співав сам, разом із літстудійкою Каріною Скоцик та з усіма учасниками зустрічі, акомпануючи на гітарі. Вихованці літстудії Аня Ціцюра, Світлана Болотнюк, Світлана Мороз та Юлія Мулевич показували сценки з його творів, Микола Шмід у стилі “реп” виконав вірш Ю. Бржечка “Шоколад”. Із своїми власними віршами виступила юна літстудійка Аня Андрощук.
Привітати поета-барда з ювілеєм прийшли цього дня його рідні, друзі, численні шанувальники творчості, бажали здоров’я, миру й злагоди, натхнення і нових звершень на ниві поезії.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry