В рамках місячника військово-патріотичного виховання та з нагоди Дня Збройних Сил України в Копитківській ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель предмету «Захист Вітчизни» О. Синюк організував зустріч учнів 10-11 класів з випускником школи 2006 року О. Мельником, який нещодавно відслужив в армії.
У дружній, невимушеній обстановці О. Мельник розповів старшокласникам про умови служби воїнів-строковиків у Збройних Силах України, наголосивши на важливості і необхідності для воїнів хорошої фізичної підготовки. До речі, сам він свого часу був чемпіоном району з проходження смуги перешкод на військово-польовій практиці в урочищі Гурби.
Дуже цікавила учнів і тема здобуття військових спеціальностей та проходження служби за контрактом. Тож демобілізованому воїну довелось відповісти на численні запитання. А це засвідчило, що нашій молоді не байдужа ця сторона життя.
Радує нас, вчителів, і те, що старшокласники із великим захопленням активно займаються спортом у гуртках та секціях при школі і не тільки. Ростуть майбутні захисники Вітчизни.

***
Лінійка-реквієм «Пам'ять про них дзвенить журливим дзвоном» відбулась у школі до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Захід проходив у формі літературно-музичної композиції. Зачитані учнями М. Осташевською,
С. Омельчук, І. Яценюк, Т. Романюк, Н. Флораком, Ю. Виноградовим факти про голодне лихоліття і зворушливі поезії, вдало підібрана музика зачепили найчутливіші струни в душах школярів і вчителів. У багатьох на очах забриніли сльози як підтвердження, що і в наш непростий час людям не байдужа доля загиблих страшною голодною смертю співітчизників.
Людмила ПРОКОПЧУК,
заступник директора
з виховної роботи,
Наталія ВАРБАНЕЦЬ,
педагог-організатор
Копитківської ЗОШ І-ІІІст.

Comments are now closed for this entry