Виступає ансамбль “Сеньйорки”.

11 листопада польський народ відзначив річницю незалежності своєї держави. З нагоди цього товариство польської культури, що діє у Здолбунові, організувало святковий захід, який відбувся минулої неділі у приміщенні дитячої музичної школи.
Розпочався він з виконання державних гімнів Польщі та України. Далі слово було надано настоятелю костелу св. ап. Петра і Павла в м. Здолбунів о. Андрію. Він закликав присутніх прочитати молитву “Отче наш” і благословив усіх.


Про історичний шлях польського народу до незалежності учасникам свята коротко розповіла голова товариства польської культури Здолбунівщини Софія Михалевич.
В ході концерту звучали пісні польською та українською мовами у виконанні жіночого ансамблю “Сеньйорки” – учасника районних, обласних конкурсів та свят, дипломанта міжнародного конкурсу “Пісня туристична”, а також Петра Гордієнка, тріо у складі Софії Михалевич, Генріки Цирон та Галини Ремішевської, дитячого зразкового ансамблю “Пролісок”. Поетичні твори читали Неля Петровська, Франтішка Голік, Генріка Цирон. Майстерністю виконання музичного твору вразив присутніх дует скрипачок у складі Анни Хоменко та Олени Шевчук. Глядачі в залі активно підтримували кожен виступ аплодисментами.
Подякувавши присутнім за участь у заході, Софія Михалевич запросила усіх на чай із солодощами.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry