На черговому засіданні колегії РДА, яке відбулося 26 серпня, розглянуто питання “Про розпорядження голови райдержадміністрації, що були видані у першому півріччі 2010 року” та “Про стан виконання комплексної програми профілактики злочинності на 2005-2010 роки”. У першому з них з інформацією виступив заступник голови РДА М.О. Аніскін. Він детально проаналізував рівень підготовки документів, недоліки, котрі мають місце у цій справі. А тому у дорученні голови РДА було поставлено вимогу перед першим заступником та заступниками голови посилити вимогливість до керівників структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади про належний рівень підготовки документів, удосконалення контрольних функцій. Передбачено також, що в жовтні нинішнього року буде проведено семінар-навчання для працівників, відповідальних за підготовку проектів розпоряджень голови РДА, загальним відділи апарату РДА здійснюватиметься щоквартальний аналіз з питань дотримання вимог інструкції з діловодства, а також аналізуватимуться причини упущень при підготовці документів та виконанні розпоряджень голови РДА, котрі є обов‘язковими для всіх на території району.
У другому питанні порядку денного з інформаціями виступили начальник сектору державної служби боротьби з економічними злочинами райвідділу УМВС України в Рівненській області М. М. Костін, головний спеціаліст відділу освіти РДА З. В. Вітень та директор районного центру соціальних служб для сім‘ї дітей та молоді Т. Ф. Павлова. Підкреслювалося, що криміногенна обстановка в районі є складною. За сім місяців нинішнього року на 82,4 % у порівнянні з відповідним періодом минулого зросла кількість скоєних злочинів, в тому числі і особливо тяжких. Має місце значний ріст крадіжок, пограбувань і шахрайства, хуліганства, зросла кількість злочинів, пов‘язаних з незаконним обігом наркотиків. За сім місяців 2010 року виявлено вісім злочинів економічної спрямованості. Враховуючи все це, було прийнято розпорядження голови РДА, яким організаційну та практичну роботу райвідділу міліції визнано недостатньою. Його зобов‘язано проаналізувати стан злочинності у кожному населеному пункті і вжити додаткових заходів щодо недопущення погіршення криміногенної ситуації, істотно поліпшити роботу з профілактики правопорушень.
Намічено також ряд інших дієвих заходів, в реалізації яких будуть задіяні інші служби, від яких залежить дотримання законності і правопорядку в районі.

Comments are now closed for this entry